ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

ТМ «Макей» - це безліч смаколиків за домашньою рецептурою, що створять для вас атмосферу домашнього затишку.

14 років ми займаємося виробництвом по-справжньому смачних домашніх заморожених напівфабрикатів, які мають попит на території всієї України.

Наш продукт легкого приготування має властивості домашньої їжі, але при цьому перевершує її за швидкістю приготування і зручністю використання. Крім того, наші заморожені напівфабрикати здатні зберігати корисні властивості, що містяться в сирому продукті завдяки «шоковому замороженню», і не втрачати їх після приготування.

На сьогодні компанія випускає понад 50 найменувань фасованої та вагової продукції, такої як:

Перевага наших заморожених напівфабрикатів полягає в відсутності генномодифікованих організмів, консервантів та харчових добавок.

Свої страви ми вживаємо самі та годуємо наші сім'ї, це і є найбільшим показником якості та вірою в продукт який ми виготовляємо у найкращих домашніх традиціях. Основна маса виготовленої продукції (понад 62%) це ручна робота. Контроль якості вхідної сировини та продукції, що випускається, контролюється на всіх етапах виробництва.

Шановні партнери, запрошуємо Вас до співпраці з ТМ «Макей»

Вся продукція ТМ «Макей» потрапляє в дистриб'юторську мережу на спеціалізованому транспорті, в якому обов'язково підтримується оптимальна температура зберігання.

Незмінний смак та вдала ціна ТМ «Макей» робить продукт більш високооборотним в порівнянні з конкурентами, що підтверджується плідною співпрацею з нашими клієнтами.

Щомісячне проведення акцій та дегустацій з використанням пробних наборів безпосередньо в торгових точках - все для того, щоб познайомити кінцевого споживача з ТМ «Макей».

Постійна робота з торговими командами дистриб'ютора, мотивація, отримання інформації у короткий термін, збільшує оборот підприємства не менше ніж на 30%, не залежно від портфеля дистриб'ютора.

Закріплена територія за кожним дистриб'ютором, дає впевненість і плани на довгу взаємовигідну співпрацю.

Обирайте смак, що дарує гарний настрій!

Разработка сайта -
Effective Studio - Создание сайтов Effectove Studio EFFECTIVE STUDIO